Realizacje

Okszow.info.pl

Internetowy serwis miejscowości Okszów (woj. lubelskie). Strona internetowa z najważniejszymi informacjami dotyczącymi miejscowości. Interaktywna mapa miejscowości oraz zdjęcia z drona. Dodatkowo stworzenie i zarządzanie serwisem social media (facebook.com/okszow oraz grupą dla mieszkańców na facebooku). 
Read More

Rolety EŁK

Rolety Ełk to rodzinna firma specjalizująca się w produkcji rolet i żaluzji. Projekt zakładał wdrożenie responsywnej strony www oraz umieszczenie jej na serwerze adr2 wraz z certyfikatem SSL. 
Read More

FoamFactory

FoamFactory to zakład produkcyjny w Gliwicach specjalizujący się we frezowaniu i cięciu CNC oraz klejeniu i zgrzewaniu pianek. Projekt obejmował stworzenie strony www dostosowanej do urządzeń mobinlych oraz wersję wielojęzykową (język polski, niemiecki i angielski).
Read More

adw. Michał Bronisz

Kancelaria Adwokacka - Michał Bronisz działa na terenie miasta Chełm i okolicach. Projekt zakładał stworzenie strony www i jej wypromowanie. W związku z zakazem prowadzenia kampanii płatnych linków marketing obejmuje bieżące pozycjonowanie w wyszukiwarce poprzez działania legalne uznane przez Google. 
Read More

Ecodom Consulting

Ecodom Consulting to firma, która pomaga uzyskać dofinansowanie z programu Czyste Powietrze. Stworzenie strony www, jej pozycjonowanie oraz lokalne kampanie AdWords. Firma działa na terenie byłego województwa lubelskiego. 
Read More

Yamato Sushi Chełm

Pierwsze oryginalne sushi w Chełmie. Projekt zakładał stworzenie strony internetowej, wypozycjowanie jej na najpopularniejsze frazy związane z sushi (a w późniejszym kroku również na kuchnię chińską). Uruchomienie profilu na facebook oraz prowadzenie reklam zbierających fanów (3000+ polubień osób z Chełma i okolic, średnia ocena 4,8 ponad 150 opinii). 
Read More